Celina Mioduszewska, ur. 22.07.1966, zam. Wysokie Mazowieckie, woj. podlaskie

POETKA, pisarka i dyplomowana nauczycielka języka polskiego w szkole ponadpodstawowej (nominowana do Plebiscytu Nauczyciel na Medal w 2017), egzaminator OKE, w przeszłości ekspert komisji kwalifikacyjnych i egzaminacyjnych nauczycieli ubiegających się o awans. Publikowała na portalach edukacyjnych Edux.pl i profesor.pl .
Otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. S. Leca w kategorii AFORYZM (2003), wyróżnienie w Konkursie Literackim organizowanym z okazji „Dnia Łabędzia” w kategorii WIERSZ Moje miasto Wysokie Mazowieckie (2014) i I miejsce w Konkursie Literackim Moje miasto dawniej i dziś (2017).
Autorka tomików wierszy: Ułamek ziemi mojej, Gościniec, Za zakrętem, Paciorki codzienności. Publikowała w antologiach: Stajni Literackiej SPP, Wydawnictwa św. Macieja w Lublińcu, w zbiorze opowiadań czytelników bloga M. Kordel. Uwielbia podróże. Artykuły o wyprawach literackich publikuje w lokalnych gazetach. W kwietniu 2020 ukazała się jej debiutancka powieść Powierniczka tajemnic wydana w Wydawnictwie Białe Pióro w Warszawie.

Napisała: