Tom Justyniarski – jedyny „taki” nauczyciel w Polsce, który uczy miłości, szacunku i empatii. Dziewięć lat temu obrał sobie misję, nauczenia najmłodszego pokolenie miłości i szacunku do zwierząt. Pisarz dla dzieci, a przede wszystkim kochający tata. Obrońca zwierząt, rzecznik Towarzystwa Obrony Zwierząt RP.

Jego kreatywność połączona z miłością do zwierząt pozwoliła mu wymyślić pierwsze w Polsce i w Europie „Okienko Życia dla zwierząt”, a także zapoczątkować akcję „Dzieci czytają psom w schroniskach”. Autor najnowszej lektury szkolnej pt. „Psie troski”, która zajęła I miejsce w rankingu TOP 10 Ministerstwa Edukacji Narodowej. Bycie nauczycielem i pomoc zwierzętom to jego dwie największe pasje.

Tom Justyniarski to autor książek: „Psie troski”, „Mój przyjaciel Bocian” i „Kocia mama”, które polecają wybitni psychologowie. Pisarz w ciągu roku odwiedza bardzo dużo placówek szkolnych takich jak; przedszkola, szkoły podstawowe, zakłady poprawcze, czy uniwersytety. Spotkania autorskie przyciągnęły łącznie 250 tysięcy dzieci a dzieło “Psie troski” dociera do miliona czytelników w Polsce.

Napisał: