Miodobranie Kurpiowskie 2018

To było Miodobranie! Nasza Kurpianeczka (tomik wierszy kurpiowskich pt. “Pod kurpiowską strzechą) odwiedziła sąsiednie stoiska – nabyła bursztyny od państwa Bziukiewiczów prowadzących Muzeum Kurpiowskie w Wachu, zajrzała do Pamiątek Kurpiowskich QURP, spróbowała chleba, miodu i kozicowego piwa. PEŁNIA SZCZĘŚCIA! Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, odwiedzającym za miłe spotkania i wszystkie ciepłe słowa. Atmosfera była nie do pokonania i nawet deszcz nie dał rady jej zepsuć.

Na stoisku były: Małgorzata Urszula LaskaMira BiałkowskaEwa Woźniak-Ostrowski strona autorskaAgnieszka Kazała. Pomimo deszczu humory nam dopisywały. Biblioteka z Myszyńca dbała o to by nas rozgrzać kawą, odwiedzający dbali byśmy nie czuły się omijane – zaglądali do nas, oglądali i kupowali nasze książki.
Małgorzata Urszula Laska Małgosia U. Laskazostała zaproszona na scenę, by opowiedzieć o swoich najnowszych książkach – Łatwo nie będzie oraz Pod kurpiowską strzechą – które promują region. Dziękujemy Organizatorom, a zwłaszcza RCKK za docenienie jej starań