Jak sama twierdzi nie odniosła żadnych spektakularnych osiągnięć, ale jako kobieta i matka za takie uważa udane małżeństwo i wychowanie córki i syna, z których jest dumna.

Urodziła się 11.06.1951 r. w Krotoszynie, z którego wyjechała w wieku 19 lat, a do którego powróciła po 46 latach mieszkania we Wrocławiu.

Aktywnie uczestniczy w organizowanych przez tutejszy Uniwersytet III Wieku kursach, szkoleniach, zajęciach terapii tańcem, grą w kręgle.

Skutkiem jednego ze szkoleń jest założona przeze panią Barbarę strona internetowa www.seniorzy-krotoszyn.cba.pl oraz utworzone dwie grupy na FB, których jest administratorem, a mianowicie seniorzy-krotoszyn oraz TBI – zespól taneczny, którego również jest członkiem.

Kobieta o niespożytej energii i wielkiej empatii nadal jest czynna zawodowo, prowadzi działalność gospodarczą i z uśmiechem patrzy w przyszłość.> Kobieta o niespożytej energii i wielkiej empatii nadal jest czynna zawodowo, prowadzi działalność gospodarczą i z uśmiechem patrzy w przyszłość.

Napisała: