Urodzony w Łochowie w 1966 roku, w rodzinie wielodzietnej. Do września 1981 roku mieszkał w Złotkach – nadburzańskiej wsi oddalonej o 2 km od Prostyni, gdzie znajduje się słynne sanktuarium Trójcy Przenajświętszej oraz Świętej Anny. To z domu rodzinnego wyniósł głęboką wiarę w Boga. Żonaty. Jest ojcem pięciorga dzieci. Mieszka w Puławach – rodzinnym mieście żony. 

Już w szkole średniej pisał pierwsze utwory poetyckie, których pierwszym recenzentem była polonistka mgr Bożena Wesołowska. Komponował również melodie do wierszy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego (Ten czas, Modlitwa II), Leopolda Staffa (Wysokie drzewa) czy Federico Garcia Lorki (Wspomnienie), które przy  akompaniamencie gitary sam prezentował szerszemu gronu słuchaczy, czym trafiał do serc wielu swoich rówieśników.

W ogólnopolskim konkursie poetyckim (wiersz o patronie) – zorganizowanym w listopadzie 2019 roku przez Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika w Puławach – otrzymał II główną nagrodę. Wcześniej pisywał felietony do tygodnika Nasza Polska, do portalu internetowego wPolityce, do portalu internetowego Magna Polonia. W miesięczniku „Twórczość” (Nr 7-8, 2019) zamieścił krytyczną notę na temat twórczości Edwarda Stachury, zatytułowaną: Niewolnik swojskiej wrażliwości. 

Głos manowca to debiutancki zbiór wierszy Antoniego Ciszewskiego.

Napisał: